Branding i identyfikacja wizualna

Zajmujemy się przygotowywaniem, wdrażaniem i realizacją strategii komunikacji dla firm oraz instytucji pozarządowych. Pomożemy Ci stworzyć strategię komunikacji dopasowaną do Twojej działalności – określić cele i wytyczyć kierunki działań, a następnie dobrać do tego odpowiednie narzędzia. Wszystko to zostanie poprzedzone oczywiście dogłębną analizą, które zaprowadzi nas do wspólnego sukcesu. Budowanie strategii komunikacji to złożony proces, który wymaga doświadczenia. Dzięki nam Twoja firma będzie miała szansę świadomie i planowo komunikować się z otoczeniem.

Strategia komunikacji to złożony proces

Aby jak najlepiej stworzyć skuteczną strategię szukamy wspólnie z klientem odpowiedzi na następujące pytania:

  • kim jesteśmy,
  • kim są nasi odbiorcy/klienci,
  • co chcemy im przekazać,
  • jaki jest nasz cel.

Następnie, na tej podstawie, szukamy najskuteczniejszych kanałów i form komunikacji, które wdrażamy do realizacji. Wykorzystujemy zarówno tradycyjne nośniki, jak i nowoczesne rozwiązania. Szukamy takich pomysłów, które zapewnią przejrzystą i płynną komunikację z klientem, jak i zaskoczą go nietypowym rozwiązaniem.

Na tym jednak nie kończy się nasza praca. Monitoring i analiza skuteczności prowadzonych działań to nieodzowny element każdorazowej pracy. Na bieżąco kontrolujemy rezultaty podejmowanych działań i wdrażamy niezbędne zmiany.